uzzināt vairāk:

67116211

visma@visma.lv

Pieejams plašs un profesionāls atbalsts

Horizon izstrādā un uztur uzņēmums Visma Enterprise, kura komandā ir vairāk nekā 140 darbinieku – pieredzējuši konsultanti, projektu vadītāji un programmētāji. Partneru un izplatītāju tīkls visā Latvijā  nodrošina Horizon apkalpošanas pieejamību ģeogrāfiski tuvu klientam. Ar partneru un izplatītāju sarakstu varat iepazīties šeit.


Programma tiek attīstīta kopš 1991.gada un šajā laikā tā ir kļuvusi par izmantotāko resursu vadības sistēmu Latvijā. Horizon lieto lielās iestādēs un uzņēmumos, kas darbojas dažādās nozarēs. Līdz ar to sistēmas ieviešanas speciālistiem ir uzkrāta pieredze, kas ļauj īsā laikā ieviest liela apjoma projektus.  Vairāk par Horizon klientiem un pieredzi dažādās nozarēs, lasiet šeit


Horizon izstrādātājs Visma Enterprise nodarbojas ne tikai ar šīs resursu vadības sistēmas izstrādi, bet arī ar citu biznesa IT risinājumu izstrādi. Tādejādi, izvēloties Horizon, klients iegūst zinošu partneri, ar ko turpināt sadarbību IT jomā. Vairāk par VISMA.

Aizpildiet šo anketu un ar Jums sazināsies Horizon pārstāvis, kurš sniegs individuālu programmas prezentāciju un atbildēs uz jautājumiem.

sūtīt
...
Paldies! Sazināsimies ar Jums tuvākajā laikā.