Valsts un pašvaldību sektors

Horizon resursu vadības sistēmu izmanto gandrīz visas Latvijas valsts pārvaldes iestādes un lielākās pašvaldības. Papildu Bāzes funkcionalitātei, Darba samaksas un Personāla vadības moduļiem, piedāvājam arī  budžetēšanas un dažādus centralizācijas risinājumus efektīvai padotības iestāžu pārvaldei. Pieteikumu ātrai apstrādei organizācijā (prombūtnes, komandējumi, rēķini u.c.) tiek izmantoti saskaņošanas un pašapkalpošanās risinājumi.

Banku sektors

Pieejama līzinga uzskaites funkcionalitāte, un, izmantojot integrācijas platformu, ir iespējama sasaiste ar dažādām banku sistēmām, nodrošinot operatīvu datu apmaiņu un pieejamību.

Komunālie uzņēmumi un nekustamo īpašumu apsaimniekotāji

Tiek izmantoti Līgumu un Apsaimniekošanas moduļi, nodrošinot nekustamo īpašumu un apsaimniekošanas informācijas uzskaiti ar grāmatvedību integrētā sistēmā. Apsaimniekošanas risinājumi palīdz optimizēt rēķinu sagatavošanas procesu un nodrošina apsaimniekošanas informācijas uzturēšanu un uzskaiti, tai skaitā klientu pieteikumu, regulāri veicamo māju uzturēšanas darbu, plānoto remontdarbu un ārpakalpojumu uzskaiti.  Klientiem  piedāvājam arī pašapkalpošanās funkcijas, kas dod iespēju reģistrēt skaitītāju rādījumus tiešsaistē.

Ražošanas uzņēmumi

Ražošanas un Loģistikas moduļi nodrošina ražošanas procesu vadību un plānošanu, izejvielu vajadzību plānošanu, ražošanas izsekojamību un saražotās produkcijas pašizmaksas aprēķinu.

Mazumtirdzniecība

Mūsu piedāvātās kases sistēmas ļauj veikt ātru klientu apkalpošanu, kā arī efektīvi pielietot dažādas atlaižu un lojalitātes programmas. Horizon resursu vadības sistēma nodrošina centralizētu  preču sortimenta uzturēšanu un dažādus mazumtirdzniecības pārskatus.

Ārstniecības sektors

Darba samaksas, personāla vadības un darba laika plānošanas risinājumi nodrošina integrētu personāla plānošanas un darba samaksas uzskaites procesu. Arī slimnīcas ēdināšanas procesa atbalstu veic Horizon RVS – tas iespējams ar Ražošanas moduļa palīdzību.  Izmantojot integrācijas platformu,  nodrošināta arī sasaiste ar pacientu uzskaites sistēmām operatīvai ārstniecības materiālu uzskaitei.

Aizpildiet šo anketu un ar Jums sazināsies Horizon pārstāvis, kurš sniegs individuālu programmas prezentāciju un atbildēs uz jautājumiem.

sūtīt
...
Paldies! Sazināsimies ar Jums tuvākajā laikā.