Atsauksmes

XSPORTS

Horizon viennozīmīgi ir mūsdienīgs, stabils un pārdomāts risinājums arī maziem un vidēji lieliem uzņēmumiem. 
 
Pēdējo gadu laikā esam pilnībā integrējuši un pielāgojuši Horizon mūsu veikala vajadzībām, un specifikai, sākot ar kases sistēmām, beidzot ar Horizon sinhronizāciju ar mūsu interneta veikalu. Tā visa rezultātā padarot tirdzniecību veikalos pilnīgi automātisku un precīzu.

Uldis Kaufmanis, XSPORTS

Jānis Roze

Pateicoties Horizon iespējām, mums nav jāuztraucas par pārvaldības procesu un mēs varam koncentrēties uz servisa kvalitāti, attīstību un jaunām idejām.

Ināra Beļinkaja, SIA Jānis Roze

Altum

Horizon ir būtiska uzņēmuma iekšējās informācijas sastāvdaļa. Savulaik izvēlējāmies Horizon, tolaik vēl sauktu Apvārsnis, jo saskatījām iespējas pielāgot to specifiskajām uzņēmuma vajadzībām un drošības prasībām un saskatījām izaugsmes potenciālu. Izrādījās, ka nekļūdījāmies. Horizon aug, attīstās un mainās līdzi likumdošanai un lietotāju prasībām.

Andrējs Krūmiņš, VAS Latvijas Attīstības finanšu institūcija Altum

SEB

Pateicoties ilggadējai sadarbībai abpusēji esam auguši. Ir izdevies harmonizēt un pilnveidot administratīvo procesu uzskaiti.

Sarmīte Štāle, SEB Banka

Latvijas Valsts meži

Visma Enterprise ir uzticams sadarbības partneris, ko sola to izdara.

Visma Enterprise radītais produkts RVS Horizon  ir augsti profesionāls, kvalitatīvs un klientiem ērts lietošanai. Produkts radīts Latvijā un Latvijas biznesa videi.

Visma Enterprise, atbilstoši klientu vēlmēm, elastīgi nodrošina plašu risinājumu spektru finanšu un vadības grāmatvedības jomā.

Iveta Gūtmane, AS Latvijas Valsts meži

Talsu tipogrāfija

Izmantojam šo programmu jau kopš 1995.gada, kad tā vēl saucās Apvārsnis. Laba sadarbība ir izveidojusies ar sistēmas apkalpošanas reģionālo pārstāvi PC Konsultants. Programmas Horizon izmantošana grāmatvedības uzskaites kārtošanai ir ērta un pilnībā apmierina mūsu vajadzības.

Guna Ciemleja, SIA Talsu Tipogrāfija

Kopš RVS Horizon ieviešanas, Aizsardzības ministrijā un tās padotības iestādēs tiek izmantota vienota datorizēta uzskaites sistēma, kurā grāmatvedības uzskaite ir tikai viens no sistēmas funkcionālajiem elementiem.

RVS Horizon modulārā struktūra ļauj pakāpeniski ieviest aizvien jaunas iespējas dažādu jomu speciālistu ikdienas darbu atvieglošanai, piemēram, transporta procesu vadību, nekustamo īpašumu uzskaiti, viesnīcas pakalpojumu vadību, personāla uzskaiti, inventāra uzskaiti u.c.

Vienotas uzskaites sistēmas izveide aizsardzības nozarē ir veicinājusi vienotu un detalizētu saimniecisko darījumu uzskaites vadlīniju izstrādi un ieviešanu.

Ainārs Krastiņš, LR Aizsardzības ministrija

Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīca

Pirms Horizon ieviešanas grāmatvedības uzskaitei tika izmantoti vairāki grāmatvedības moduļi, bet tagad viss ir vienā programmā, kas ļoti atvieglo darbu. Mēs izmantojam arī pašizmaksas aprēķināšanas sistēmu, kas palīdz pieņemt lēmumums un analizēt savas darbības rezultātus. Personāls novērtē iespēju izmantot Horizon Web, lai aplūkotu sev aktuālus datus.

Elīna Tolokonceva, VSIA Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīca

Profcentrs

Sadarbība mūsu uzņēmumam ar Horizon ir no 2008 gada, lai gan esam lietojuši Horizon priekšteci, programmu APVĀRSNIS, jau no 1995 gada. Gandrīz 20 gadu garumā varam redzēt lielu izaugsmi no mazas uzskaites programmas līdz patiešām resursu vadības sistēmai. Esam paši piedalījušies mazumtirdzniecības un loģistikas moduļu izstrādē.

Varam droši teikt, ka Horizon ir pašlaik labākais Latvijā radītais produkts šajā nozarē un tādēļ iesakām to arī saviem klientiem un sadarbības partneriem.

Leons Klētnieks, SIA Profcentrs

Primum

Primum ir finanšu vadības uzņēmums, kas pielāgo savus pakalpojumus katram klientam individuāli, un šajā uzdevumā lielisks palīgs ir programma Horizon.
Programmu izvēlējāmies tās integrēšanas un dažādo papildus iespēju dēļ. Mūsu klienti ir vidēji un lieli uzņēmumi, un Horizon ļauj daudz efektīvāk veikt algu aprēķinus un pamatlīdzekļu iegrāmatošanu.

Guna Pastare-Zalcmane, Primum Financial Management

Valpro

Horizon ir laba finanšu uzskaites un resursu vadības programma. Sākām ar programmu strādāt jau 2005.gadā, kad tā vēl saucās „Apvārsnis”. Savstarpējās mijiedarbības rezultātā Horizon ir palīdzējis mums kļūt labākiem un mēs ceram, ka esam palīdzējuši kļūt labākam arī Horizon.

Indra Salmiņa, SIA Valpro

WT Terminal

Horizon ir elastīga programma, kuru veidojot ir domāts par lietotāju dažādajām vēlmēm un vajadzībām. To pierāda arī pāreja no latiem uz eiro, kur visi pārējie veidoja jaunas datubāzes eiro valūtai, bet Horizon uzlaboja esošo, lai var strādāt ar abām valūtām un izmantot visu iepriekšējo datu vēsturi.

Indra Freimane, WT Terminal

Vega1

Līdz šim izmantojām Horizon grāmatvedībai un personāla uzskaitei, bet nākotnē plānojam Horizon izmantot arī ražošanas procesa efektivizēšanai. Mūsu pamatbizness ir iekšējo inženiersistēmu un aukstumiekārtu izbūve  – priecājamies, ka ar Horizon palīdzību mūsu darbs kļūst pārskatāmāks.

Aivita Butāne, SIA Vega 1

LF Eksperts SIA

Esam grāmatvedības ārpakalpojuma sniedzēji un ar programmu Horizon strādājam jau 15 gadus. Šajā laikā programma ir nemitīgi attīstījusies, nodrošinot klientiem arvien vairāk iespēju un ērtību

Ilze Rendniece, SIA LF Eksperts

Varam

Mums patīk, ka katru gadu programmas izstrādātāji cenšas atvieglot grāmatvedības procesus un Horizon nemitīgi attīstās. Horizon ir nozīmīgs palīgs mūsu darbā – atskaišu veidošanā, inventarizācijas veikšanā, līdzekļu izlietošanas plānošanā un citos procesos.

Inese Biņķe, VARAM

Aizpildiet šo anketu un ar Jums sazināsies Horizon pārstāvis, kurš sniegs individuālu programmas prezentāciju un atbildēs uz jautājumiem.

sūtīt
...
Paldies! Sazināsimies ar Jums tuvākajā laikā.