Izmaksas

Horizon ERP sistēmas izmaksas veido vairākas daļas:

  1. RVS sistēmas ieviešanas izmaksas – tās ir atkarīgas risinājuma sarežģītības.  Šīs izmaksas veido biznesa analīze (ja tāda nepieciešama), datu pārnešana, grāmatvedības sistēmas instalēšana un konfigurēšana, apmācības un papildus darbi, ja tādi ir nepieciešami. 
  2. Licences abonēšanas izmaksas ir atkarīgas no lietotāju skaita un izvēlētās funkcionalitātes. Ar ERP programmu vienlaicīgi var strādāt tik darbinieki, cik iekļauti licences līgumā. Pieejami divi lietošanas režīmi - iespēja veikt darbības ERP programmā un iespēja veikt tikai datu apskati.  Licencē ieļauto lietotāju skaitu un fukcionalitāti iespējams papildināt sistēmas uzturēšanas perioda laikā. 
  3. Uzturēšanas vai abonēšanas izmaksas - tajās ir iekļauta programmas koda uzturēšana, jaunu versiju un uzlabojumu izstrāde. Uzturēšanas vai abonēšanas izmaksas tiek aprēķinātas balstoties uz klienta izmantoto ERP licenču vērtību.  
  4. Konsultāciju izmaksas – Horizon ERP klientiem ir iespēja noskaidrot sev interesējošos jautājumus un saņemt papildus apmācības, izmantojot maksas konsultācijas vai abonējot neierobežotu konsultāciju pakalpojumu. 
Īpašais piedāvājums darba uzsākšanai ar Hoizon, ietver iever 2 lietotājus Horizon ERP bāzes funkcionalitāti, algu aprēķināšanas iespēju līdz 20 darbiniekiem un uzskaiti līdz 200 pamatlīdzekļiem. Šādas komplektācijas abonēšanas maksa ir 35 EUR + PVN/mēnesī. Šī cena neietver ieviešanas izmaksas. Minimālais abonēšanas periods - 1 gads.

Aizpildiet šo anketu un ar Jums sazināsies Horizon pārstāvis, kurš sniegs individuālu programmas prezentāciju un atbildēs uz jautājumiem.

sūtīt
...
Paldies! Sazināsimies ar Jums tuvākajā laikā.